|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GT Racer |
|---|---|
| Артикул | X8005 Dark BlueBlack |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 4DMNG |
| Налаштування підголівника | Так |
| Матеріал роликів | Прогумовані колеса |
| Максимальний зріст користувача | 200 см |
| Максимальна висота сидіння | 59 |
| Максимальне навантаження | 135 |
| Висота спинки | 86 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Синій |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 22.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |