|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Trust |
|---|---|
| Артикул | 25130 |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 2D |
| Максимальний зріст користувача | 180 см |
| Максимальна висота сидіння | 78 |
| Максимальне навантаження | 140 |
| Висота спинки | 128 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | фанера |
| Колір оббивки | Білий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 15 кг |
| Країна виробництва | Китай |