|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AIWA |
|---|---|
| Артикул | MW230DGBK |
| Об'єм камери | 23 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 285 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | Годинники |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | звуковий сигнал softsound |
| Функції | Авторозморожування, відстрочка старту, Швидка розморожування, Експрес приготування, Послідовне приготування, Автоприготування |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 33.7 см |
| Ширина | 48 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |