|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Артикул | GOE865B |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 255 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | Без поворотного столу |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за вагою |
| Функції | Автоготування, відстрочка старту, Розморожування за вагою, Розморожування за встановленим часом, Послідовне приготування |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 В |
| Комплектація | інструкція , піддон для крихт, ручка для безпечного вилучення листарешітки, прямокутне деко, решітка для гриля |
| Висота | 271 мм |
| Глибина | 362 мм |
| Ширина | 457 мм |
| Вага | 12 прибл. кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |