|
2 899 грн
|
|
2 899 грн
|
платежі
по 1 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 899 грн
|
|
2 899 грн
|
платежі
по 1 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Артикул | GOE845GB |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 255 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за вагою |
| Функції | Автоготування, Авторозморожування, Швидка розморожування, Cистема рівномірного розподілу мікрохвиль, Експрес приготування, Послідовне приготування |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 262 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Вага | 10,5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |