|
2 199 грн
|
|
2 199 грн
|
платежі
по 1 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 199 грн
|
|
2 199 грн
|
платежі
по 1 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Артикул | GOS724B |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 255 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | автовідключення при знятті з підставки |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування розігрів |
| Функції | відстрочка старту, Швидка розморожування, Розморожування за вагою, Послідовне приготування |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 243 мм |
| Глибина | 332 мм |
| Ширина | 466 мм |
| Вага | 9,5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |