|
3 249 грн
|
|
3 249 грн
|
платежі
по 1 625 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 249 грн
|
|
3 249 грн
|
платежі
по 1 625 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Артикул | GOE923W |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 270 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 900 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | відстрочення старту |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за вагою |
| Функції | відстрочка старту, Швидка розморожування, Розморожування за вагою, Послідовне приготування |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 50 Гц В |
| Комплектація | Скляне блюдо, що обертається, інструкція (містить гарантійний талон), Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається |
| Висота | 281 мм |
| Глибина | 354 мм |
| Ширина | 483 мм |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |