|
21 739 грн
|
|
21 739 грн
|
платежі
по 10 870 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 739 грн
|
|
21 739 грн
|
платежі
по 10 870 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Beko |
|---|---|
| Артикул | PRO 25 IX BP |
| Об'єм камери | 25 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 245 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 1550 |
| Поворотній стіл | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 4 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | Автовідключення |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | захист від дітей (блокування приладу) |
| Функції | Захист від дітей, Гриль, Розморожування за вагою, Експрес приготування, Автоприготування, комбі, Швидке розморожування (за часом), режим ECO, Годинник |
| Додатково | Підсвічування камери |
| Напруга | 230 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 28.5 см |
| Глибина | 42.1 см |
| Ширина | 51.1 см |
| Вага | 14.6 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | США |