|
22 199 грн
|
|
22 199 грн
|
платежі
по 11 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 199 грн
|
|
22 199 грн
|
платежі
по 11 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Артикул | BEL554MW2 |
| Об'єм камери | 25 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 315 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 900 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Особливості | очищення парою |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування |
| Функції | Блокування приладу, Розігрів, Автоприготування, Налаштування годинника, таймер, Швидке розморожування (за часом), Авторозморожування (за вагою), Експр |
| Додатково | Швидкий стартСигнал закінчення приготування |
| Напруга | 230 240 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 38.2 см |
| Глибина | 38.8 см |
| Ширина | 59.4 см |
| Вага | 18 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3838.2 x 5656.8 x 55 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |