|
8 091 грн
|
|
8 091 грн
|
платежі
по 4 046 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 091 грн
|
|
8 091 грн
|
платежі
по 4 046 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Electrolux |
|---|---|
| Артикул | EMZ729EMK |
| Об'єм камери | 29 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 288 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 900 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | Автоматичні програми розмороження відповідно до маси продуктів, Сигнал про завершення циклу готування, Автоматичні програми готування відповідно до ма |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | захист від дітей (блокування приладу) |
| Функції | Захист від дітей, Гриль, Швидкий старт повна потужність вмикається з 30секундними інтервалами, Режим мікрохвилі гриль, Внутрішнє освітлення, Мікрох |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 240 В |
| Комплектація | Решітка для гриля, Steam Cooking Set |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Вага | 13.6 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |