|
20 199 грн
|
|
20 199 грн
|
платежі
по 10 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 199 грн
|
|
20 199 грн
|
платежі
по 10 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Electrolux |
|---|---|
| Артикул | EMT25203OC |
| Об'єм камери | 25 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 315 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 900 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | Годинники |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | автоприготування за вагою |
| Функції | Гриль, Режим мікрохвилі гриль, Мікрохвилі, SteamPot для готування на пару |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 240 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 388 мм |
| Глибина | 401 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Вага | 11 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560568 380388 320500 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |