|
30 899 грн
|
|
30 899 грн
|
платежі
по 15 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
30 899 грн
|
|
30 899 грн
|
платежі
по 15 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Electrolux |
|---|---|
| Артикул | EVM8E09X |
| Об'єм камери | 44 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 288 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 1000 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Особливості | Автовідключення |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | захист від дітей (блокування приладу) |
| Функції | Гриль, Режим мікрохвилі гриль, Мікрохвилі, SteamPot для готування на пару |
| Додатково | Швидкий стартСигнал закінчення приготування |
| Напруга | 230 240 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 45.5 см |
| Глибина | 56.7 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Вага | 28 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |