|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ERGO |
|---|---|
| Артикул | EM2010 |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 245 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Поворотній стіл | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | Автовідключення |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування |
| Функції | Гриль, Режим мікрохвилі гриль, Мікрохвилі, SteamPot для готування на пару |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 240 В |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, інструкція, гарантійний талон |
| Висота | 28.6 см |
| Глибина | 38.1 см |
| Ширина | 44 см |
| Вага | 11.7 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |