|
3 220 грн
|
|
3 220 грн
|
платежі
по 1 610 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 220 грн
|
|
3 220 грн
|
платежі
по 1 610 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | MO20A3B |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 245 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | скляні дверцята, регулювання гучності сигналів |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Функції | відстрочка старту, Eco On заощадження енергії у режимі очікування, Розморожування за встановленим часом, AquaClean |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 240 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 257 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Вага | 11,1 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |