|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | BM201AG1BG |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 245 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | Автовідключення |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | автоматичне меню |
| Функції | AquaClean, Швидке розморожування (за часом) |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 240 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 388 мм |
| Глибина | 344 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Вага | 14.5 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 37 х 33 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словенія |