|
12 399 грн
|
|
12 399 грн
|
платежі
по 6 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 399 грн
|
|
12 399 грн
|
платежі
по 6 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | BM235CLB |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 315 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Особливості | Автовідключення |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за вагою |
| Функції | AquaClean, Швидке розморожування (за часом) |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Вага | 15,5 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560566 365370 550мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |