|
18 099 грн
|
|
18 099 грн
|
платежі
по 9 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 099 грн
|
|
18 099 грн
|
платежі
по 9 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | BM235G1SYB |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 315 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 900 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Особливості | очищення парою |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | автоматичне меню |
| Функції | AquaClean, Швидке розморожування (за часом) |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 240 В |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Ширина | 592 мм |
| Вага | 18 кгдобу |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 36.538 х 56.658 х 55 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |