|
3 514 грн
|
|
3 514 грн
|
платежі
по 1 757 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 514 грн
|
|
3 514 грн
|
платежі
по 1 757 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | MO20A3BH |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 255 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | Автовідключення |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Функції | Розморожування за вагою, AquaClean, Розморожування за часом, AUTO меню |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 26.1 см |
| Глибина | 35.3 см |
| Ширина | 45.5 см |
| Вага | 10,3 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |