|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Hisense |
|---|---|
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 255 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 11 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Кераміка |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування розігрів |
| Функції | Розморожування за часом або вагою, Автоматичне меню 10 попередньо встановлених програм, AquaClean, SmartControl |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 326 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Вага | 10 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |