|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | LG |
|---|---|
| Артикул | MS2042DARB |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 245 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 1000 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Кераміка |
| Особливості | Блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Функції | Авторозморожування, Захист від дітей, Швидкий старт, IWAVE, Швидка розморожування, порівневе приготування, Годинники, Кухні світу, кнопка більшеменш |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 284 мм |
| Глибина | 312 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Вага | 9.2 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |