|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Midea |
|---|---|
| Артикул | AG820BJU-BL |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 245 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | Автовідключення |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Функції | Захист від дітей, Швидкий старт, Годинники, кнопка більше/менше, збереження смаку, встановлення часу, розморожування з використанням інверторної техно |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 220 - 240 В (10 А/ 50 Гц) |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 388 мм |
| Глибина | 34.3 см |
| Ширина | 595 мм |
| Вага | 15 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59.5-60 x 34.3 x 38.8 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |