|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PANASONIC |
|---|---|
| Артикул | NNST27HMZUE |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 255 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | Автовідключення |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за вагою |
| Функції | Автоготування, Авторозморожування, Швидкий старт, швидкий розігрів, Годинники, Розморожування за вагою |
| Додатково | Швидкий стартСигнал закінчення приготування |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | Багатофункціональна решітка, Скляне блюдо, що обертається, інструкція, Мікрохвильова піч, Кільце, Гарантійний талон |
| Висота | 25.8 см |
| Глибина | 33 см |
| Ширина | 44.3 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |