|
5 499 грн
|
|
5 499 грн
|
платежі
по 2 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 499 грн
|
|
5 499 грн
|
платежі
по 2 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PANASONIC |
|---|---|
| Артикул | NNST34HWZUE |
| Об'єм камери | 25 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 288 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | Автовідключення |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування |
| Функції | Розморожування, Автоготування, Авторозморожування, Захист від дітей, Гриль |
| Додатково | Підсвічування камери |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 28.7 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 48.5 см |
| Вага | 12.6 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |