|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PANASONIC |
|---|---|
| Артикул | NNGT34NBZUE |
| Об'єм камери | 24 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 288 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 900 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | Автовідключення |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування |
| Функції | Розморожування, Автоготування, Авторозморожування, Захист від дітей, Гриль |
| Додатково | Швидкий стартСигнал закінчення приготування |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 38 см |
| Ширина | 46.9 см |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |