|
3 499 грн
|
|
3 499 грн
|
платежі
по 1 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 499 грн
|
|
3 499 грн
|
платежі
по 1 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Prime |
|---|---|
| Артикул | PMW 23851 HB |
| Об'єм камери | 23 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 285 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | авторозігрів |
| Функції | Автоготування, Авторозморожування, Швидкий старт, Внутрішнє освітлення |
| Додатково | Підсвічування камери |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | Багатофункціональна решітка, Скляне блюдо, що обертається, інструкція, Мікрохвильова піч, Кільце, Гарантійний талон |
| Висота | 33.7 см |
| Глибина | 29.3 см |
| Ширина | 48 см |
| Вага | 12 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |