|
6 899 грн
|
|
6 899 грн
|
платежі
по 3 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 899 грн
|
|
6 899 грн
|
платежі
по 3 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Артикул | MG23K3515ASUA |
| Об'єм камери | 23 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 288 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Кераміка |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Особливості | збереження тепла |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | автоматичне меню |
| Функції | Автоготування, Авторозморожування, Швидкий старт, Внутрішнє освітлення |
| Додатково | Підсвічування камери |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | Багатофункціональна решітка, Скляне блюдо, що обертається, інструкція, Мікрохвильова піч, Кільце, Гарантійний талон |
| Висота | 27.5 см |
| Глибина | 39.2 см |
| Ширина | 48.9 см |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Малайзія |