|
10 199 грн
|
|
10 199 грн
|
платежі
по 5 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 199 грн
|
|
10 199 грн
|
платежі
по 5 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Артикул | MS23A7118AKUA |
| Об'єм камери | 23 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 288 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Кераміка |
| Особливості | Годинники |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | видалення запахів |
| Функції | Автоготування, Авторозморожування, Швидкий старт, Внутрішнє освітлення |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | Багатофункціональна решітка, Скляне блюдо, що обертається, інструкція, Мікрохвильова піч, Кільце, Гарантійний талон |
| Висота | 27.5 см |
| Глибина | 34.6 см |
| Ширина | 48.9 см |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Малайзія |