|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sharp |
|---|---|
| Артикул | YCQC254AEB |
| Об'єм камери | 25 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 270 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 900 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Особливості | блокування від дітей |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування |
| Функції | Автоматичний розігрів, Авторозморожування |
| Додатково | Підсвічування камери |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | Багатофункціональна решітка, Скляне блюдо, що обертається, інструкція, Мікрохвильова піч, Кільце, Гарантійний талон |
| Висота | 28.8 см |
| Глибина | 49 см |
| Ширина | 50.9 см |
| Вага | 18 кгдобу |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |