|
51 399 грн
|
|
51 399 грн
|
платежі
по 25 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
51 399 грн
|
|
51 399 грн
|
платежі
по 25 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SIEMENS |
|---|---|
| Артикул | BE732R1B1 |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 315 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 900 |
| Поворотній стіл | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 шт. |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Особливості | автовідключення при знятті з підставки |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 382 мм |
| Глибина | 318 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Вага | 18 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 36.238.2 х 5656.8 х 30 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Великобританія |