|
10 799 грн
|
|
10 799 грн
|
платежі
по 5 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 799 грн
|
|
10 799 грн
|
платежі
по 5 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ventolux |
|---|---|
| Артикул | MWBI 20 G BK TC FS |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 325 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Поворотній стіл | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 700 Вт |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | 5 рівнів потужності |
| Функції | Автоматичний розігрів, Авторозморожування |
| Додатково | Підсвічування камери |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | Багатофункціональна решітка, Скляне блюдо, що обертається, інструкція, Мікрохвильова піч, Кільце, Гарантійний талон |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 31 см |
| Ширина | 59 см |
| Вага | 15 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560327390310мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |