|
13 899 грн
|
|
13 899 грн
|
платежі
по 6 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 899 грн
|
|
13 899 грн
|
платежі
по 6 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Whirlpool |
|---|---|
| Артикул | MBNA900B |
| Об'єм камери | 22 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 250 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 1000 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | відстрочення старту |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Функції | Автоматичний розігрів, Авторозморожування |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | Багатофункціональна решітка, Скляне блюдо, що обертається, інструкція, Мікрохвильова піч, Кільце, Гарантійний талон |
| Висота | 382 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Вага | 19.5 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3636.3 х 5656.8 х 30 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |