|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Whirlpool |
|---|---|
| Артикул | MBNA910X |
| Об'єм камери | 22 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 250 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 750 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 4 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | програма Швидкий Старт Quick Start |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | Відкладений старт (до 24 год) |
| Функції | Автоготування, Авторозморожування, Швидкий старт, Внутрішнє освітлення |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | Багатофункціональна решітка, Скляне блюдо, що обертається, інструкція, Мікрохвильова піч, Кільце, Гарантійний талон |
| Висота | 38.2 см |
| Глибина | 32 см |
| Ширина | 59 см |
| Вага | 19.8 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3636.3 х 5656.8 х 30 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Італія |