|
14 599 грн
|
|
14 599 грн
|
платежі
по 7 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 599 грн
|
|
14 599 грн
|
платежі
по 7 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Whirlpool |
|---|---|
| Артикул | MBNA920B |
| Об'єм камери | 22 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 250 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 1000 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 4 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 700 Вт |
| Особливості | 3D система розподілу мікрохвиль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Функції | Автоматичний розігрів, Авторозморожування |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | Багатофункціональна решітка, Скляне блюдо, що обертається, інструкція, Мікрохвильова піч, Кільце, Гарантійний талон |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 382 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Вага | 20 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 55.6 х 36 х 30 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |