|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Apple |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Тип екрану | OLED |
| Кількість ядер | 6 |
| Роздільна здатність екрану | 1260 х 2736 |
| Фронтальна камера | 18 Mpx |
| Основна камера | 48 Mpx |
| Операційна система | iOS |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Кількість SIM-карт | 2 esim |
| Розмір SIM-карти | esim |
| Відеоядро | Apple |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Запис відео основної камери | 4K 3840x2160 стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K 3840x2160 стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Оптичний |
| Особливості | IP68 certified |
| Вбудовані датчики | Компас |
| Безпека телефону | FaceID |
| Навігаційна система | AGPS |
| Оснащення | штучний інтелект |
| Вага | 165 грам |
| Розміри (мм) | 156.2 x 74.7 x 5.64 мм |
| Країна виробництва | Китай |