|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Motorola |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | OLED |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 2712 x 1220 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 120 |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Основна камера | 50 50 10 Мп |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM esim |
| Розмір SIM-карти | esim |
| Відеоядро | MaliG615 MC6 |
| Частота процесора | 3.35 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Запис відео основної камери | 4K 3840x2160 стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K 3840x2160 стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 512 GB |
| NFC | Є |
| Ємність акумулятора, mAh | 6000 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | Fast Charge 90W |
| Вбудовані датчики | акселерометр руху |
| Безпека телефону | FaceUnlock |
| Навігаційна система | AGPS |
| Оснащення | швидке зарядження |
| Вага | 186 г |
| Розміри (мм) | 160.69 x 73.06 x 8.24 мм |
| Країна виробництва | Китай |