|
11 499 грн
|
|
11 499 грн
|
платежі
по 5 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 499 грн
|
|
11 499 грн
|
платежі
по 5 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Motorola |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Зелений |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | Amoled |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 2712 x 1220 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 120 |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Основна камера | 50 8 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Автофокус |
| Стандарти зв'язку | 2G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM MaliG615 MC2 |
| Частота процесора | 2.5 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Запис відео основної камери | 4K 3840x2160 стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD1920х1080стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Ємність акумулятора, mAh | 5200 |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | Fast charging 30W |
| Вбудовані датчики | Гіроскоп |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Навігаційна система | GALILEO SMART BK GLASS A830 |
| Оснащення | пиловологозахист |
| Вага | 185 г |
| Розміри (мм) | 161.21 x 74.74 x 7.87 мм |
| Країна виробництва | Китай |