|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | OnePlus |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Зелений |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | Amoled |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1240 x 2772 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 120 |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Основна камера | 50 8 2 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 16 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | Mali |
| Частота процесора | 3.05 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Запис відео основної камери | 4K (3840x2160) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD (1920х1080) |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Ємність акумулятора, mAh | 5000 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | Fast Charge 80W |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Безпека телефону | FaceUnlock |
| Навігаційна система | GPS |
| Оснащення | швидке зарядження |
| Вага | 193.5 г |
| Розміри (мм) | 162 x 75.1 x 8.2 мм |
| Країна виробництва | Китай |