|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | OnePlus |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | Amoled |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2400 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 120 |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Основна камера | 50 8 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Спалах постійної дії |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | miniSIM |
| Відеоядро | Qualcomm Adreno 619 |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD1920х1080стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Оптичний |
| Особливості | IP54 certified |
| Вбудовані датчики | Геомагнітний датчик, Акселерометр, Гіроскоп, Освітлення, Наближення |
| Безпека телефону | FaceUnlock |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, Beidou, Galileo, GPS |
| Оснащення | стереодинаміки |
| Вага | 191 г |
| Розміри (мм) | 75.6 х 8.1 х 162.9 мм |
| Країна виробництва | Китай |