|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | OPPO |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 720 x 1604 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 120 |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Основна камера | 50 2 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Автофокус |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM MaliG57 MC2 |
| Частота процесора | 2.4 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Запис відео основної камери | Full HD 1920х1080 стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD1920х1080стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| NFC | Є |
| Ємність акумулятора, mAh | 6000 |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейс USB | audio 3.5 мм |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | Fast charging 45W |
| Вбудовані датчики | цифровий компас |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Навігаційна система | GALILEO SMART BK GLASS A830 |
| Оснащення | Гіроскоп |
| Вага | 194 x 107 x 40 мм |
| Розміри (мм) | 165.71 x 76.24 x 7.99 мм |
| Країна виробництва | Китай |