|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | OUKITEL |
|---|---|
| Тип | Захищені телефони |
| Колір | Зелений |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1280 x 576 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 60 |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Основна камера | 48 2 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM MaliG57 MP1 |
| Частота процесора | 1.6 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Запис відео основної камери | Full HD 1920х1080 стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | HD 1280х720 стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Ємність акумулятора, mAh | 10600 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | IP69K |
| Вбудовані датчики | Компас |
| Безпека телефону | FaceUnlock |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, Beidou, Galileo, GPS |
| Оснащення | Гіроскоп |
| Вага | 373 г |
| Розміри (мм) | 174.2 х 82.3 х 17.4 мм |
| Країна виробництва | Китай |