|
12 099 грн
|
|
12 099 грн
|
платежі
по 6 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 099 грн
|
|
12 099 грн
|
платежі
по 6 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sigma |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1080 х 2408 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 60 |
| Модель процесора | MediaTek Helio P60 |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Основна камера | 64 24 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Операційна система | Android OS |
| Функції камери | Автофокус |
| Стандарти зв'язку | 3G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM Mali |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920х1080) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD (1920х1080) |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Ємність акумулятора, mAh | 20800 |
| Слот для карти пам'яті | microSD, до 1 Тb |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | IP68 certified |
| Вбудовані датчики | Гіроскоп |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Навігаційна система | Beidou, Galileo, GPS, AGPS, ГЛОНАСС |
| Оснащення | Підтримка OTG |
| Вага | 565 г |
| Розміри (мм) | 176 х 84 х 29 мм |
| Виробник | Sigma |
| Країна виробництва | Китай |