|
6 839 грн
|
|
6 839 грн
|
платежі
по 3 420 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 839 грн
|
|
6 839 грн
|
платежі
по 3 420 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TECNO |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2460 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 90 |
| Модель процесора | MediaTek Helio G91-Ultra |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Основна камера | 64 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Автофокус |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM Mali |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920х1080) |
| Запис відео фронтальної камери | HD (1280х720) |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Ємність акумулятора, mAh | 5000 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Цифровий |
| Вбудовані датчики | Гіроскоп |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Навігаційна система | GPS |
| Оснащення | Гіроскоп |
| Вага | 194 x 107 x 40 мм |
| Розміри (мм) | 168 х 76.4 х 7.7 мм |
| Виробник | Tecno Camon |
| Країна виробництва | Китай |