|
7 599 грн
|
|
7 599 грн
|
платежі
по 3 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 599 грн
|
|
7 599 грн
|
платежі
по 3 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TECNO |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1600 х 720 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 120 |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Спалах постійної дії |
| Стандарти зв'язку | 2G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM MaliG52 MC2 |
| Частота процесора | 2.0 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Запис відео основної камери | WQHD (2560х1440) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD1920х1080стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Відсутній |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейс USB | audio 3.5 мм |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | IP64 |
| Вбудовані датчики | датчик наближення |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Навігаційна система | GPS |
| Оснащення | FMрадіо |
| Вага | 225 г |
| Розміри (мм) | 165.6 x 77 x 7.7 мм |
| Країна виробництва | Китай |