|
28 499 грн
|
|
28 499 грн
|
платежі
по 14 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
28 499 грн
|
|
28 499 грн
|
платежі
по 14 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Xiaomi |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Тип екрану | Amoled |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 2510x1156 |
| Фронтальна камера | 20 Mpx |
| Основна камера | 50 50 8 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Функції камери | Автофокус |
| Стандарти зв'язку | 2G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM esim |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | Adreno 830 |
| Частота процесора | 4.32 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD1920х1080стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 512 GB |
| NFC | Є |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Оптичний |
| Особливості | IP68 certified |
| Вбудовані датчики | Гіроскоп |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Навігаційна система | Beidou, Galileo, GPS, AGPS, ГЛОНАСС |
| Оснащення | FMрадіо |
| Вага | 199 г |
| Розміри (мм) | 75.25 х 8 х 157.49 мм |
| Країна виробництва | Китай |