|
18 999 грн
|
|
18 999 грн
|
платежі
по 9 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 999 грн
|
|
18 999 грн
|
платежі
по 9 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Xiaomi |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Тип екрану | Amoled |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 2772x1280 |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Основна камера | 200 8 Мп |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Спалах постійної дії |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | Adreno 810 |
| Частота процесора | 2.7 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Запис відео основної камери | 4K 3840x2160 стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD1920х1080стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Оптичний |
| Особливості | Fast Charge 100W |
| Вбудовані датчики | акселерометр руху |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, Beidou, Galileo, GPS |
| Оснащення | стереодинаміки |
| Вага | 207 г |
| Розміри (мм) | 163.3 x 78.3 x 8.2 мм |
| Країна виробництва | Китай |