|
8 499 грн
|
|
8 499 грн
|
платежі
по 4 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 499 грн
|
|
8 499 грн
|
платежі
по 4 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ZTE |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Тип екрану | Amoled |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 2392 x 1080 |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Основна камера | 50 2 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Автофокус |
| Стандарти зв'язку | 2G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | miniSIM |
| Відеоядро | ARM MaliG57 MP2 |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Запис відео основної камери | Full HD 1920х1080 стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD1920х1080стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | IP54 certified |
| Вбудовані датчики | Гіроскоп |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Навігаційна система | GPS |
| Оснащення | швидке заряджання |
| Вага | 210 г |
| Розміри (мм) | 76.5 х 8.3 х 168.3 мм |
| Країна виробництва | Китай |