|
8 499 грн
|
|
8 499 грн
|
платежі
по 4 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 499 грн
|
|
8 499 грн
|
платежі
по 4 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | 2E |
|---|---|
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Максимальна частота розгортки екрана | 60 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 30001 |
| Час відгуку | 4мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 1 Вт |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 75x75 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 6.02 кг |
| Країна виробництва | Китай |