|
5 499 грн
|
|
5 499 грн
|
платежі
по 2 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 499 грн
|
|
5 499 грн
|
платежі
по 2 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | 2E |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Максимальна частота розгортки екрана | 165 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 40001 |
| Час відгуку | 6мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 3 Вт |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 75x75 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 4.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |