|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Acer |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Максимальна частота розгортки екрана | 165 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | ZeroFrame |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 40001 |
| Час відгуку | 1мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | Low Dimming, Безрамковий екран |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 75x75 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 611 x 446 x 196 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |