|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Acer |
|---|---|
| Діагональ екрану | 228 |
| Тип матриці | IPS |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Максимальна частота розгортки екрана | 180 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | BlueLightShield Pro |
| Кут огляду | 178/178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Особливості | VisionCare 1.0, 99 sRGB, 6bitFRC, Безрамковий екран, Low Dimming |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 75x75 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 541 x 477 x 234 мм |
| Вага | 4.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |